Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 15:50:24

До міської бібліотеці з роз'ясненнями

23.03.2013   13:18

Нещодавно міські податківці провели зустріч з платниками податків у бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

Основними питаннями були - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та декларування доходів громадян, отриманих у 2012 р. 

Такі заходи здійснюються для правильного трактування податківцями та громадськістю норм Податкового кодексу України і застосування їх на практиці. Грамотне тлумачення платниками податків змін, внесених до Кодексу, є запорукою зняття соціальної напруги у населення, забезпечення добровільної сплати податків. Те, що з 1 січня введено новий місцевий податок  на нерухоме майно, чули мабуть усі, а ось його прагматичне застосування знає не кожний. Тому міські податківці не тільки роз'яснили цю новизну, але й навели приклади, що є об'єктом оподаткування, пільги, ставки податку та порядок його обчислення.

Кампанія декларування, яка проводиться податківцями у цьому році, зацікавила присутніх тим, що громадяни, які протягом 2012 року отримували доходи від 2-х та більше податкових агентів у вигляді заробітної плати та за цивільно - правовими договорами та перевищили 120 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2012 році 128 760 грн.) повинні обов'язково подавати податкову декларацію про майновий стан та доходи. Податкова декларація подається до 1 травня 2013 року.

Податки є основним джерелом наповнення бюджету, тож, залучити якомого більшу кількість громадян до процедури декларування - є одним із завдань міських податківців.

Отім такі зустрічі корисні, як для платників податків так і для податківців.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини