Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 18:26:25

Військові Чернігівщини проти снігового циклону

23.03.2013   12:58

Оперативні загони зі складу військових частин Чернігівщини прийшли на допомогу цивільному населенню у подоланні наслідків раптового снігового циклону.

Група 507-го ремонтно-відновлювального батальйону 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині вже півдоби допомагають мешканцям Київщини у розчищенні снігових заметів.

За допомогою спеціальної військової інженерної техніки БАТ-2 та МАЗ-537 вони розчищають автомобільні шляхи у напрямку Вишгород - Нові Петрівці та поблизу Дніпровської ГЕС. Також військовослужбовці визволяють зі снігового полону автомобільну техніку, яка застрягла ще з ночі.

- Вчора ввечері ми отримали команду створити мобільний оперативний загін, підготувати військову техніку та вирушити в напрямку Дніпровської гідроелектростанції, - повідомив командир ремонтно-відновлювального батальйону підполковник Валентин Савенок, - Вже під ранок військові витягли зі снігових заметів кілька вантажівок та розчистили десятки кілометрів доріг обласного та районного значення.

Крім того 150 солдат строкової служби навчального центру "Десна" зранку прибули до столиці. Зараз вони отримують команду від керівництва Міноборони для подальших дій.
Загін у складі 60 військовослужбовців татехніки 1-ї окремої танкової бригади, яка дислокована в Гончарівське відбули в напрямку столиці для розчищення доріг та вулиць.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини