У киянина вилучено контрабанду
21 березня, на в'їзд в Україну в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка", по смузі руху "зелений коридор", під керуванням громадянина України прибув легковий автомобіль "Ланос".
Виходячи з аналізу та оцінки ризиків автомобіль для проведення поглибленого спільного прикордонно-митного огляду було переведено на смугу руху "червоний коридор".
В результаті проведення огляду автомобіля у вантажному відсіку виявлено 144 шліфувальні накладки. Після складання відповідних документів шліфувальні накладки вилучено та оцінено у 52887 гривень.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.