Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 10:53:15

У військовій частині в Чернігові відкрили кімнату бойової слави

19.03.2013   12:55

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки «Північ», що в Чернігові, відкрили кімнату бойової слави військової частини. На урочисту церемонію з цієї нагоди до військової частини запросили ветеранів-розвідників.

У військовій частині в Чернігові відкрили кімнату бойової слави

У військовій частині в Чернігові відкрили кімнату бойової слави

- Робота зі створення кімнати бойової слави частини тривала майже рік, - розповів командир військової частини полковник Сергій Бачурін. – Відчутну фінансову допомогу отримали від Всеукраїнського громадського об’єднання «Об’єднання ветеранів розвідки України».

У кімнаті бойової  слави частини діють вітрини: «Служу українському народові», «Досвід ветеранів – приклад розвідникам», «В напруженому ритмі», «Майстерність шліфується в навчанні», «Вони – наші командири», інші.

Право відкрити кімнату  бойової слави частини було надано її командирові полковнику Сергію Бачуріну та  голові Чернігівського обласного  відділення Всеукраїнського громадського об’єднання «Об’єднання ветеранів розвідки України» полковнику у відставці Анатолію Сидоренку.

Виступаючи на мітингу, присвяченому відкриттю кімнати бойової слави, полковник Сергій Бачурін відмітив суспільно-політичну значимість цієї події для морального і патріотичного виховання молоді. Він запевнив присутніх, що найближчим часом кімнату бойової слави частини відвідають школярі з підшефних шкіл.

Пам'ятна церемонія закінчилася оглядовою екскурсією.

Григорій Мазур

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини