Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:58:36

Через державний кордон пропущено 63 тис. громадян та 15 тис. транспортних засобів, затримано 6 порушників державного кордону

18.03.2013   16:08Агенцiя

Прикордонний телетайп

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

17 березня в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" на виїзд з України прибув легковий автомобіль "Ауді". Керував ним громадянин Узбекистану, хоча автомобіль перебував на литовській реєстрації.
 
При проходженні прикордонно-митного контролю автомобіль, для проведення повної ідентифікації, перемістили зі смуги руху "зелений коридор" на смугу руху "червоний коридор".

За результатами ідентифікації в довіреності виявлені граматичні помилки в його перекладі, невідповідність номера нотаріального та невідповідність юридичної адреси нотаріального бюро.

До з'ясування обставин та складання відповідних документів автомобіль затриманий та направлений до терміналу Чернігівської митниці.

Загалом же за минулий тиждень, з 12 по 17 березня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 63 тис. громадян та 15 тис. транспортних засобів, затримано 6 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 84 особи, на яких накладено штрафів на суму 9829 гривень. Через державний кордон не пропущено 26 осіб, з яких 5 - діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 423028 гривень.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ