Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 13:02:27

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

14.03.2013   10:00

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 76 кримінальним правопорушенням встановлені особи, які їх скоїли, з них: 1 замах на вбивство, 1 грабіж, 1 незаконне заволодіння автотранспортом, 19 крадіжок колективного майна, 7 крадіжок індивідуального майна, 9 фактів нанесення тілесних ушкоджень, 6 фактів шахрайства, 2 факти привласнення, розтрати майна, 4 інших наркозлочинів, 1 факт вилучення набоїв, 10 злочинів проти особистих прав і свобод громадян, 2 факти привласнення розтрати майна, 14 інших кримінальних правопорушень.

На автодорогах області сталося 1 ДТП, внаслідок якої 3 особи загинули. На території області виникло 6 пожеж, 1 особа загинула.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 193 адмінпротоколи з них: 23 – за дрібне хуліганство, 125 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 20 водіїв, складено 144 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07

В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини