Трьох жителів Чернігівщини госпіталізовано через отруєння засоленими грибами
Троє жителів Ніжинського району отруїлися засоленими грибами домашнього приготування і потрапили до лікарні.
Про це повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА.
"Одинадцятого березня о 22 год. 55 хв. до інфекційного відділення Ніжинської центральної міської лікарні бригадою швидкої медичної допомоги з діагнозом "гостре отруєння грибами" доправлено трьох громадян 1978, 1979 та 1949 років народження", - йдеться у повідомленні.
Як з'ясувалося, люди вживали засолені гриби домашнього приготування. В лікарні їм надали необхідну медичну допомогу.
На сьогодні стан потерпілих задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.