Розслідування обставин ДТП на контролі прокуратури
Прокуратурою області взято на контроль розслідування обставин дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинуло троє людей.
ДТП сталася 13 березня о 3 годині 30 хвилин на 55 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ між селами Вертіївка та Мала Кошелівка Ніжинського району. Встановлено, що водій легкового автомобіля Volkswagen-Caddy не впорався з керуванням та зіткнувся з автоцистерною DAF.
В результаті аварії на місці загинули водій та двоє пасажирів Volkswagen-Caddy — громадяни Молдови та громадянка Російської Федерації.
Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України. Проводяться слідчі дії.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).