Дівчинку-жінку до Росії не пустили!
Днями цікавий випадок стався у міждержавному автомобільному пункті пропуску «Миколаївка». Близько опівночі на вихід з України пішки прибули двоє громадян України, чоловік та жінка ромської національності.
Згідно документів обоє були мешканцями Закарпаття.
Чоловік для перевірки надав свій паспорт, а його супутниця свідоцтво про народження. І нібито з документом все у неї в порядку, і письмова згода матері, і витяг з Державного реєстру актів цивільного стану із зазначенням відомостей про батька, але…
Знову в розвиток подій втрутилося оте сумнозвісне але. Чоловіку, згідно з документами, вже виповнилось 24 роки, а його супутниці тільки-но виповнилось 15. Ось тільки виглядала ця "дівчинка" дещо доросліше, ніж можна було уявити, і це не залишилось непоміченим прикордонним нарядом по перевірці документів. Ну, а далі, як кажуть, справа техніки.
В результаті вдалося встановити особу цієї громадянки. Нею виявилася 30-річна жителька того ж таки Закарпаття, яка побоюючись, що її не впустять до Російської Федерації, для своєї поїдки скористалася Свідоцтвом про народження своєї двоюрідної сестри. В подальшому інформацію про заборону в'їзду до РФ прикордонниками перевірено та підтверджено.
Таким чином, поїздка не відбулася, а за спробу незаконного перетинання державного кордону громадянка України рішенням Семенівського районного суду притягнута до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:26
Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.
28 серпня: цей день в Україні і світі 09:24
День 1647 Російська агресія - Day 1647 Russian aggression