Демографічні показники Чернігова за січень-вересень 2011 р.
За січень-вересень 2011 р. в м.Чернігові народилося 2004 дитини (1010 хлопчиків та 994 дівчинки), що на 3,3% менше, ніж у січні-вересні 2010 р.
Показник народжуваності зменшився з 9,3 до 9,0 у розрахунку на 1000 населення.
У січні-вересні 2011 р. в місті зменшилася на 9,4% кількість померлих (2458 осіб). У розрахунку на 1000 населення показник знизився з 12,2 до 11,1.
У січні-вересні 2011 р. жителями міста зареєстровано 1724 шлюби, що на 13,6% більше, ніж рік тому.
З початку року в місто прибули 2589 осіб, вибули – 2342 особи.
За розрахунками, на 1 жовтня 2011 р. в обласному центрі проживали 296,7 тис. осіб.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.