За матеріалами СБУ засуджено працівника міліції за вимагання та одержання хабара
Набув чинності вирок Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області за кримінальною справою, порушеною обласною прокуратурою за матеріалами СБУ стосовно керівника одного з підрозділів Талалаївського РВ УМВС України, який вимагав та отримав хабара.
У червні 2010 року на “телефон довіри” Управління СБУ надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що співробітник райвідділу міліції вимагає від нього 3 тисячі гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства.
У результаті проведеної правоохоронцями перевірки отримана інформація підтвердилася. Оперативники СБУ спільно з підрозділом внутрішньої безпеки МВС України затримали службову особу “на гарячому” у його робочому кабінеті під час одержання частини грошей.
Суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара службовою особою) Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах і на державній службі строком на 3 роки та позбавленням спеціального звання – підполковник міліції, встановивши іспитовий строк – 3 роки.
Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що в Управлінні діє “телефон довіри” – 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про корупційні діяння посадових осіб та факти хабарництва.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв