У 2012 році в Чернігівській області було зареєстровано 5538 шлюбів
Шлюби в Чернігівській області
У 2012 р. в області було зареєстровано 5538 шлюбів, або 5,1 в розрахунку на 1000 наявного населення. Порівняно з 2011 р. кількість шлюбних пар зменшилася на 28%, що є традиційним у високосні роки.
Переважну кількість шлюбів (4106, або 74,1%) зареєстровано в міських поселеннях. Найбільше шлюбів у розрахунку на 1000 наявного населення було зареєстровано жителями Прилук (6,3‰), найменше – Срібнянського району (3,3‰).
Найчастіше одружувалися у вересні (818 шлюбів, або 14,8%), а найменше шлюбів було зареєстровано в березні (160, або 2,9%).
Уперше взяли шлюб 4147 чоловіків та 4173 жінки (відповідно 74,9% та 75,4%). Серед наречених – 90 вдівців та 172 вдови. Повторно одружитися вирішили 1301 чоловік та 1193 жінки.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.