Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 20:02:18

Прокуратура захистила право держави на повернення 5 млн. грн. заборгованої бюджетної позички

06.03.2013   11:48

Господарським судом підтримано позицію прокуратури і не дозволено комерційному підприємству передати афільованій структурі майно, арештоване виконавчою службою.

У 2010 році суд задовольнив позов прокуратури про повернення державі одним з сільгосппідприємств області понад 5 млн. грн. заборгованої бюджетної позички. На виконання рішення суду виконавчою службою був накладений арешт на майно боржника.

Однак у 2012 році підприємство інспірувало позов до суду своєї афільованої комерційної структури, в якому заявлено претензії на арештовану сільськогосподарську техніку.

Прокуратура області має всі підстави вважати, що таким чином боржник намагався уникнути відповідальності. Тому на захист інтересів держави вона і вступила у вказаний процес, надавши суду змістовні заперечення та відповідні докази щодо необґрунтованості заявлених на майно претензій.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.