Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:05:08

Бюджет Чернігова отримав 93,8 мільйонів гривень

06.03.2013   11:11

Податкова система перебуває у постійному русі, вдосконалюється. Податківці намагаються реально оцінювати стан наповнення бюджетів і оперативно реагувати на можливі ризики недонадходження коштів.

Стимулювання економічного розвитку країни у сучасності, сприяє  створенню умов для залучення інвестицій.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 193,2 млн. грн. Показник добровільної сплати податків до державного бюджету становить 91,9% від загальної кількості надходжень та демонструє достатньо високий рівень сумлінності платників.

До загального фонду Державного бюджету надійшло 97,7 млн.грн.

По бюджетоформуючих платежах сплачено податку на прибуток 37,3 млн.грн., податку на додану вартість 52,4 млн.грн.

До місцевого бюджету мобілізовано 93,8 млн. грн. зборів та інших платежів. Понад доведені показники надійшло майже 7,8 млн.грн., фактичні надходження за відповідний період 2012 року перевищено на 12,2 млн.грн. Обов'язковою складовою бюджетних доходів виступає земельний податок. Так, платники сплатили близько 13,4 млн. грн. земельного податку. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 60,6 млн.грн.

Податківці зацікавлені у стабільній платоспроможності суб'єктів господарювання.

Завдяки тісній взаємодії з місцевими  органами влади та самоврядування, покращання сервісних послуг, покликаних допомогти платникам прозоріше  декларувати доходи та добровільно  сплачувати податкові зобов'язання, ми зможемо виконати найголовніший обов'язок перед державою – наповнити казну, стати надійним партнером для платників.

Федір Уляненко, начальник ДПІ у м. Чернігові  ДПС

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.