"Чернігів" вийшов у Чорне море
Після успішного виконання навчально-бойових завдань у Чорному мор до місця постійного базування повернувся морський тральщик Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Чернігів».
Чернігів вийшов у Чорне море
Під час виходу в море екіпаж під командуванням капітана 3 рангу Бориса Палія відпрацьовував курсове завдання з плавання одиночного корабля та підготовки до ведення бойових дій.
«Чернігів» також виконав низку бойових вправ, у тому числі артилерійські стрільби по морській і повітряній цілях, а також з виявлення та знешкодження плаваючої міни. Крім того, у взаємодії з екіпажем літака морської авіації Ан-26 моряки провели навчання з протиповітряної оборони противника, в ході якого морський тральщик виконав артилерійські стрільби.
Взаємодіючи з морським суховантажним транспортом «Горлівка», «Чернігів» провів двостороннє навчання з організації прийому на ходу різними способами рідких і сухих вантажів.
Командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Віталій Звягінцев, який під час походу перебував старшим на борту «Чернігова», дав високу оцінку діям екіпажу. Він зазначив, що моряки морського тральщика набули необхідний досвід дій в морі і готові до виконання відповідальних завдань за призначенням.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.