Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:03:38

Півтора року позбавлення волі за контрабанду пристрої для зчитування PIN-кодів з банківських карток

01.03.2013   16:23

За матеріалами СБУ засуджено контрабандиста, який перевозив пристрої для зчитування PIN-кодів з банківських карток

Набув законної сили вирок Ріпкинського районного суду Чернігівської області стосовно громадянина Республіки Молдова, який намагався контрабандним шляхом перемістити через державний кордон спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації.

У жовтні 2012 року на митному посту «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці правоохоронці затримали 31-річного іноземця. У ході митного догляду автомобіля у добре замаскованих його технологічних порожнинах оперативники виявили та вилучили два пристрої для незаконного отримання та реєстрації PIN-кодів банківських карток – пластмасові панелі з вмонтованими відеокамерами та акумуляторними батареями і дві пластикові накладки для карткоприймача банкомата.

Відповідно до висновку спеціаліста судово-технічної експертизи пристрої для отримання та реєстрації PIN-кодів банківських карток є забороненими спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації.

Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст. 359 (незаконне придбання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) та ч.2 ст.15, ч.1 ст.201 (контрабанда спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді 1 року та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією предметів контрабанди.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини