Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 18:04:04

Чернігівських нелюдів брали з допомогою убозівського спецназу

26.02.2013   18:04Агенцiя

Бандитизм – один з найбезпечніших злочинів проти громадської безпеки. Законодавець передбачив кримінальну відповідальність за створення банди або участь в ній, навіть якщо її учасники не встигли скоїти жодного нападу.

omon

omon

Фігуранти, про яких піде мова, не лише стали бандитами і скоювали особливо тяжкі злочини на Чернігівщині, а ще й застосовували нелюдське насильство до своїх жертв, а для прикриття своєї незаконної діяльності та уникнення кримінального покарання представлялися працівниками міліції.

Члени банди діяли переважно за однією схемою: силоміць заштовхували потерпілого до автомобіля та вимагали в нього гроші. Якщо людина одразу відмовлялася виконувати їх вимогу, то вони добивалися свого силою: вивозили жертву за межі міста, наносили удари руками, битою, застосовували електрошокер, іноді вдавалися взагалі до крайнощів, наносили вогнепальні порання і під прицілом пістолета змушували віддати усі їх збереження.

Такі методи отримання грошей виявилися досить дієвими, окрім одного випадку, коли до рук бандитів потрапив справжній “міцний горішок”. Чоловік проявив небачену силу волі і не підкорився жорстоким зловмисникам, такий випадок у бандитів стався вперше, щоб чоловік не пішов до справжніх правоохоронців, вони відвезли його до свого помешкання та прикували наручниками до батареї, змушуючи на камеру сказати, що він нібито розповсюджує наркотики. Спочатку сміливець відмовився, однак після численних побоїв з вимогою злочинців змирився.

Згодом чоловіка відпустили та пригрозили, що якщо звернеться до міліції, вони покажуть їм відеозапис із зізнанням в “нечистій” справі.

Працівники УБОЗ Чернігівської області оперативним шляхом вийшли на слід нелюдів та завдяки тактично спланованій спецоперації затримали учасників організованої злочинної групи.

Наразі всі учасники банди перебувають у місцях позбавлення волі, вони засуджені до тривалого тюремного ув’язнення з конфіскацією всього належного майна.

Звернення до міліції будь-кого з потерпілих від злочину могло б вберегти наступних жертв зловмисників. Будь-яке порушення прав та свобод відносно Вас чи інших людей передбачає певний вид відповідальності, тому не зволікайте і звертайтеся до правоохоронних органів.


Прес-служба ГУБОЗ МВС України

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/821037;jsessionid=E47A707A51FC8EB35CA3FB3FDEF6AA2F

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.