Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 25 лютого по 08 годину 26 лютого 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі Корюківський район, с. Петрова Слобода О 16 год. 24 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, частково пошкоджено стіни та перекриття. Причина - порушення правил монтажу електромереж. Збиток - 20000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі смт Сосниця, вул. Грушевського О 21 год. 17 хв. сталася пожежа в квартирі двохквартирного житлового будинку. Вогнем пошкоджено 1 кв. м підлоги. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1917 р.н.
Події на водних об'єктах:
25.02.2013 року о 08 год. 30 хв. зі ставка біля с. Суличівка, Ріпкинського району, місцевими жителями було піднято на поверхню тіло гр. Ш., 1966 р.н., яка у с. Суличівка. Причина смерті встановлюється.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби техніка від ДП "Чернігівський облавтодор" для розчистки автодоріг на території області не залучалася. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.