Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 17:37:36

Міліція викрила службовців через зловживання яких свердловина обійшлася державі на 2,5 мільйони гривень дорожче

26.02.2013   07:35

Співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області спільно з державною фінансовою інспекцією викрили та задокументували факт зловживання службовим становищем з боку посадових осіб одного з відділень державного підприємства, яке спеціалізується на нафто- газовидобуванні на території Чернігівщини.

Так, в ході проведення ревізії фінансово-господарської діяльності та правильності визначення вартості робіт підприємства було встановлено, що в порушення,, Порядку проведення геологорозвідувальних робіт за рахунок коштів державного бюджету”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, зловживаючи службовим становищем, службові особи підприємства завищили вартість матеріалів, передбачених кошторисним розрахунком, які фактично були використані під час будівництва свердловини.

В результаті злочинних дій службових осіб державному бюджету завдано збитків на два з половиною мільйони гривень.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України – (зловживання владою або службовим становищем) – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини