Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 06:42:49

Під час робочої зустрічі у Чернігівській митниці обговорили перспективи зовнішньоекономічної активності підприємств регіону

21.02.2013   16:26

У приміщенні Чернігівської митниці відбулась робоча зустріч керівництва митниці з представниками підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність у регіоні. До розмови запросили керівників підприємств, що є найбільшими імпортерами бюджетоформуючих товарів. На даний час це 16 потужних підприємств.

Начальник митниці Олександр Іванов довів до присутніх основні завдання митниці, що стосуються забезпечення надходження податків до Держбюджету в повному обсязі та чіткого дотримання вимог митного законодавства. Представники суб'єктів господарювання надали прогнози щодо активності здійснення підприємствами зовнішньоекономічної діяльності у поточному році, поділились проблемами, що впливають на здійснення цієї діяльності, відмітили позитивні моменти, що відбулись у співпраці з митницею. Лише 15 відсотків суб'єктів прогнозують можливий приріст виробництва на 10-20% порівняно з минулим роком, а відповідно й збільшення обсягів імпорту та ввезення іноземних інвестицій. Решта присутніх підтвердили обсяги імпорту та суми податків на рівні 2012 року.  Підприємства, продукція яких має сезонний характер, очікують активізацію зовнішньоекономічної діяльності з початком сільськогосподарських робіт, тобто у березні - квітні 2013 року.

За результатами зустрічі начальником митниці було надано ряд розпоряджень для оперативного вирішення деяких організаційних питань в роботі митниці і її структурних підрозділів. Присутні оцінили діяльність митниці, як  більш прозору і зрозумілу для суб'єктів господарювання, позитивно висловились стосовно організації роботи підрозділів митного оформлення та висловили пропозиції щодо її вдосконалення.

***
Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».