Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 лютого по 08 годину 18 лютого 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 4 в житловому секторі та 1 інша.
1. Пожежа Чернігівський район, с. Полуботки О 19 год. 05 хв. сталася пожежа дачного. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Любеч, вул. Перемоги О 21 год. 27 хв. сталася пожежа сміття на сходовій клітині двоповерхового житлового будинку. Вогнем знищено сміття на площі 1 кв. м. Ймовірна причина – підпал. Збиток відсутній. Врятовано матеріальних цінностей на суму 300000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Тюленіна О 23 год. 25 хв. сталася пожежа житлового. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 4 кв. м. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Блудше О 01 год. 27 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина – необережне поводження з вогнем господарки. Збиток – 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі м. Новгород-Сіверський, вул. Ворошилова О 02 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено майно. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби спеціальна техніка та працівники для розчистки автодоріг на території області не залучалися. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression