На Чернігівщині за контрабанду наркотичних та психотропних речовин засуджено іноземця
Набув чинності вирок Ріпкинського районного суду Чернігівській області за кримінальною справою, розслідуваною Управлінням СБУ стосовно 24-річного громадянина Російської Федерації, який здійснив контрабандне переміщення на територію України наркотичних та психотропних речовин.

У липні 2012 року під час огляду транспортного засобу на митному пункті пропуску «Нові Яриловичі» правоохоронці виявили та вилучили три спресовані плитки коричневого кольору та білу порошкоподібну речовину, які були сховані у конструктивній порожнині його автомобіля.
За висновками експертизи загальна маса смоли канабіса склала 260 г, а порошок містив у своєму складі особливо небезпечну сполуку – метилендіоксіметамфетамін (MDMA), вживання якої викликає стійкі зміни структури та діяльності головного мозку людини. Встановлено, що наркотики чоловік віз в Україну з метою збуту.
Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) та ч.2 ст.307 (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 3 років та двох місяців позбавлення волі з конфіскацією транспортного засобу. Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.