Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 23:20:42

"Чернігів" готується до бойової служби в Чорному морі

14.02.2013   11:20

Екіпаж морського тральщика "Чернігів" розпочав серію тренувальних виходів з бази. Цього разу він вийшов у Чорне море разом з особовим складом протичовнового корвету "Хмельницький".

"Чернігів" готується бойової служби в Чорному морі

Обидва кораблі під час виходу здійснили артилерійські стрільби. Зокрема, морський тральщик "Чернігів" у взаємодії з морською авіацією виконав бойові вправи по повітряній і морській цілях. Крім того, при стоянці корабля на якорі комендори виконали бойову вправу з підриву плаваючої міни та провели заходи проти підводно-диверсійної роботи - виставили чатового-водолаза, обладнали пост гранатометання, а по периметру корабля пустили курсувати шлюпку. "Хмельницький" здійснював стрільби в рамках прийому артилерійських установок від промисловості.

За інформацією начальника Центру морських операцій ВМС ЗС України капітана 1 рангу Андрія Тарасова, задачі "Хмельницького" і "Чернігова" під час плавання суттєво відрізнялися.

- Якщо морський тральщик знаходиться в інтенсивному періоді підготовки, і планово готується до здачі другого курсового завдання (виконання кораблем своїх завдань за призначенням), то на протичовновому корветі на даному етапі триває базовий період підготовки. Після здійсненого планового ремонту озброєння і військової техніки на "Хмельницькому" завершується відновлення бойової готовності озброєння і технічної готовності електромеханічної частини корабля. Під час виходу в море, на протичовновому корветі, спільно з представниками промисловості проводилися ходові випробовування головних двигунів на різних режимах, - повідомив капітан 1 рангу Андрій Тарасов.

Найближчим часом на екіпажі кораблів "Чернігів" і "Хмельницький" очікують нові виходи в відкрите море, зокрема, "Чернігів", у березні місяці, приступить до довгострокового несення бойової служби в західній частині Чорноморської акваторії.
 

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.