Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:20:59

У Чернігові продовжують працювати над брендингом міста

08.02.2013   14:05

Концепція "Чернігів – місто легенд" знаходить своє подальше втілення. У Чернігівській міській раді пройшла нарада з перспектив подальшого брендингу міста.

Свої напрацювання з розвитку бренда Чернігова міському голові Олександру Соколову представили керівник Агентства стратегічних комунікацій "Prime media" Тетяна Бойко та керівник "Fresh studio" Дмитро Хоменок. Вони розповіли про основні напрями брендингу обласного центру Чернігівщини на 2013 рік. Зокрема, йдеться про створення повноцінного зводу правил використання бренда (розробка Brend book), облаштування системи навігації містом, співпрацю з закладами громадського харчування та готелями щодо поширення інформації для туристів.

"Процес брендингу не можна завершити, над ним потрібно працювати кожного дня", - зазначила Т.Бойко. Вона також додала, що до реалізації заходів необхідно залучити представників влади, громадськості та бізнесу. Окремі заходи, на думку представників ініціативної групи, доречно втілити до початку туристичного сезону, відкриття якого заплановано на 19-21 квітня.

Міський голова позитивно оцінив пропозиції і зауважив, що цього року в міському бюджеті передбачено кошти на встановлення інформаційних вказівників. Так само міська влада підтримуватиме інноваційні починання громадськості у справі розвитку туризму. Висловлені під час наради ідеї О.Соколов доручив опрацювати представникам управління стратегічного розвитку та туризму міської ради, аби втілювати їх спільними зусиллями.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.