Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 17:42:25

У Чернігові продовжують працювати над брендингом міста

08.02.2013   14:05

Концепція "Чернігів – місто легенд" знаходить своє подальше втілення. У Чернігівській міській раді пройшла нарада з перспектив подальшого брендингу міста.

Свої напрацювання з розвитку бренда Чернігова міському голові Олександру Соколову представили керівник Агентства стратегічних комунікацій "Prime media" Тетяна Бойко та керівник "Fresh studio" Дмитро Хоменок. Вони розповіли про основні напрями брендингу обласного центру Чернігівщини на 2013 рік. Зокрема, йдеться про створення повноцінного зводу правил використання бренда (розробка Brend book), облаштування системи навігації містом, співпрацю з закладами громадського харчування та готелями щодо поширення інформації для туристів.

"Процес брендингу не можна завершити, над ним потрібно працювати кожного дня", - зазначила Т.Бойко. Вона також додала, що до реалізації заходів необхідно залучити представників влади, громадськості та бізнесу. Окремі заходи, на думку представників ініціативної групи, доречно втілити до початку туристичного сезону, відкриття якого заплановано на 19-21 квітня.

Міський голова позитивно оцінив пропозиції і зауважив, що цього року в міському бюджеті передбачено кошти на встановлення інформаційних вказівників. Так само міська влада підтримуватиме інноваційні починання громадськості у справі розвитку туризму. Висловлені під час наради ідеї О.Соколов доручив опрацювати представникам управління стратегічного розвитку та туризму міської ради, аби втілювати їх спільними зусиллями.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини