Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 17:13:40

На вулиці Борисенка чернігівку збила автівка. ВІДЕО

08.02.2013   12:34Агенцiя

6 лютого ввечері на вулиці Борисенка чернігівку збила автівка. Постраждала разом із колегами поверталась з робочої зміни. Жінки рухались вздовж узбіччя проїжджої частини.

Що і стало фатальним для однієї з них. Водій, що скоїв наїзд, із місця ДТП зник.

Довго шукати горе-водія співробітникам ДАІ не довелось. Наступного дня, 7 лютого, він роз’їжджав містом на тій самій автівці, з ушкодженою фарою.
Чи був чоловік напідпитку під час ДТП — поки не відомо. Ще тривають детальні експертизи. А от жінка через зухвалість водія перебуває у лікарні з травмами. Згідно з кримінальним кодексом України за це правопорушення чоловік може отримати від 3-х до восьми років позбавлення волі.

ТРА "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.