Чернігівські міліціонери закрили наркопритон
В справжнісінькій наркоманський притон перетворив свою квартиру 30-річний чернігівець. Вже не один рік чоловік вживає наркотики, він проміняв на них і свою родину (дружина з дитиною пішла від нього), і свою матір, якій набридло боротися з пагубною звичкою сина, і вона переїхала жити в село, залишивши двокімнатну квартиру синові.

І якщо раніше хлопець якось стримувався, то останнім часом кинувся у всі тяжкі. Квартиру перетворив у притон з виготовлення психотропної речовини амфетаміну, яку виготовляв з медичних препаратів, що містять в собі ефедрин. Чоловік мав і знаряддя для виготовлення дурману. Тут же, у квартирі, по 60 гривень за дозу продавав власноруч виготовлений наркотик таким же як і сам наркозалежним. Були серед відвідувачів його квартири вже й ті, кого молодик сам привчив до цього зілля.
Але пропрацювати довго цьому притону не судилося. Правоохоронці швидко вирахували та припинили незаконну діяльність наркоторгівця.
Оперативники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків не лише затримали власника притону та трьох його клієнтів, але й вилучили готовий до вживання наркотик і знаряддя для його виготовлення. Все вилучене направлене на експертизу.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 315 Кримінального кодексу України («схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів»), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років; ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України («організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів»), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років; ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України («незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту»), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років; ч.2 ст. 311 Кримінального кодексу України («незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів») санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.