Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 16:16:38

Чим допомогли бюджету податкові міліціонери Чернігівщини

07.02.2013   11:10Агенцiя

Серед пріоритетів роботи податкової міліції – боротьба з економічною злочинністю та повернення коштів, які мають потрапити до бюджету, а ділки намагаються покласти їх до власної кишені.

За участю співробітників податкової міліції ДПС у Чернігівської області у січні забезпечено надходження до зведеного бюджету 12 млн.грн.

Слідчим відділом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 32 кримінальні правопорушення. У тому числі - 24 за ст.212 Кримінального кодексу України – за ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Як зазначила начальник відділу обліку і зонального контролю штабу УПМ ДПС у Чернігівській області Світлана Хилик, співробітники податкової міліції області виявили 4 факти незаконного декларування бюджетного відшкодування податку на додану вартість на суму 3 млн. грн. За фактами ухилення від сплати ПДВ розпочато 2 досудових розслідування. Донарахована за ними сума податкових зобов’язань склала  понад 4 млн.грн.

Розпочато досудове розслідування по 7 кримінальних правопорушеннях за ст.204 Кримінального кодексу України - незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

З незаконного обігу вилучено  товарно-матеріальних цінностей на 184 тис. грн., у тому числі підакцизної продукції – на суму майже 85 тис. грн.

 Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.