Через державний кордон не пропущено 27 осіб
Кордон за тиждень

За минулий тиждень, з 28 січня по 3 лютого 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 60 тис. громадян та 14 тис. транспортних засобів, затримано 3 порушника державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 56 осіб, на яких накладено штрафів на суму 3944 гривні.
Через державний кордон не пропущено 27 осіб, з яких 2 - діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.
Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 8000 гривень.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.