У Чернігові горів тролейбус
26 січня о 7:42 у Чернігові по вул. Гагаріна в районі колишнього кінотеатру "Жовтень" загорівся тролейбус, маршруту № 5.
Оскільки це був ранок вихідного дня, тож в салоні транспортного засобу знаходилось не більше десяти пасажирів.
Водій відкрив двері і випустив людей, відключив електроживлення та зателефонував рятувальникам. На місце пригоди прибуло відділення пожежно-рятувального підрозділу.
За кілька хвилин за допомогою пінного ствола пожежу було приборкано.
Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання кабіни водія.
Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електропроводки тролейбусу, проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.