Дільничні інспектори відвідають кожну домівку
На Чернігівщині розпочалися профілактичні заходи, пов'язані з відвідуванням помешкань громадян дільничними інспекторами міліції.
Дільничні інспектори відвідають кожну домівку
Основною завданням таких візитів правоохоронців є активізація роботи дільничних інспекторів міліції, налагодження взаємодії з населенням, досягнення максимальної їх обізнаності щодо стану оперативної обстановки на території, яку вони обслуговують.
За місцем проживання будуть відвідані особи похилого віку з метою попередження вчинення правопорушень відносно них, проведені із зазначеною категорією громадян бесіди профілактичного характеру з врученням візитних карток та інформаційних листівок з рекомендаціями щодо власної безпеки та запобігання скоєнню стосовно пенсіонерів навмисних майнових кримінальних правопорушень. Вивчатиметься питання насильства в сім'ях осіб похилого віку.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.