Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:34:55

Селищний голова незаконно передав підприємцю комунальне майно

21.01.2013   15:01

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області значно активізували роботу з виявлення порушень у сфері житлово-комунального господарства. В результаті - задокументовано факт перевищення влади та службових повноважень з боку селищного голови.

хабар

хабар

Так, голова однієї з селищних рад Чернігівської області, одноосібно, без рішення сесії селищної ради, в порушення пункту закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», незаконно передав фізичній особі-підприємцю комунальне майно, а саме - систему комунікацій водопідведення селища для здійснення комерсантом підприємницької діяльності. В ході перевірки з'ясувалося, що підприємець навіть не мав ліцензії на даний вид діяльності.

В подальшому між селищною радою та підприємцем безпідставно укладалися щорічні договори на обслуговування системи водопостачання, хоча фактично повинні були укладатися договори оренди комунального майна з визначеною орендною платою. Таким чином, діями селищного голови місцевому бюджету було завдано збитків на 130 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч.3 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень) - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох  років  та  зі  штрафом  від  семисот  п'ятдесяти  до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.