Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Зокрема, допомогу отримають двоє власників приватних житлових будинків на загальну суму 20 000 грн. Виплати здійснюються відповідно до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова – власникам приватних будинків, знищених або пошкоджених внаслідок бойових дій.
Загалом у межах цієї програми допомогу вже отримали 2 262 власники приватних будинків на суму 34 401 066 грн. У 2026 році підтримку надано 39 особам на загальну суму 344 604 грн.
Окремим рішенням виконавчого комітету буде надано одноразову матеріальну допомогу трьом мешканцям багатоповерхової забудови міста на загальну суму 30 000 грн. Ці виплати здійснюються в рамках міської Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоповерхової забудови міста Чернігова, житло яких було зруйновано (пошкоджено) внаслідок російської військової агресії.
У 2025 році в межах цієї програми допомогу отримали 253 мешканці Чернігова на загальну суму 2 750 000 грн. У поточному році виплати вже надано 252 мешканцям міста на загальну суму 2 670 000 грн.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.
Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39
Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.