«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
Цього разу гасили поштову марку під назвою «Мечем і волею», присвячену мужності українських захисників і захисниць та волі до перемоги, яка об’єднує країну протягом років повномасштабного протистояння. І хоч захід - більше символічний, проте покликаний вкотре привернути увагу до героїзму та мужності українських воїнів, які "мечем і волею" захищають країну та нищать ворога. Тільки заміть символічних мечів – справжні кулі, дрони, снаряди, а воля не потребує метафор. Бо тільки з нею, непереборною, ми так довго і вперто стоїмо і стоятимемо далі. До перемоги!
До слова, поштовий блок «Мечем і волею» має ексклюзивний формат без перфорації, що надає випуску особливої колекційної цінності. А конверт «Перший день» - традиційне доповнення до блоку, що використовувався для спецпогашення у день введення в обіг. Поштовий випуск представлений творами Олега Шупляка «Велика битва України з Мордором. 2022» (на поштовому блоці) та «Україна у війні. 2016» (на конверті). Цей випуск продовжує серію патріотичної філателії, яка документує історію сучасної боротьби України. Наклад – обмежений.
Управління комунікацій ОК "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.




