З 10 листопада кілька будинків у Чернігові, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», залишаться без гарячої води
До уваги споживачів АТ «Облтеплокомуненерго»! З 10 листопада по 1 грудня у Чернігові буде тимчасово припинено подачу гарячої води у зв’язку з проведенням робіт на обладнанні теплового пункту.
Без гарячого водопостачання залишаться будівлі за адресами:
вул. Освіти, 29;
пр-т Перемоги, 193, 205.
Після завершення ремонтних робіт подачу гарячої води буде відновлено.

Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням АТ «Облтеплокомуненерго»
Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression