Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 17:59:35

Під час Новорічних та Різдвяних свят міліція Чернігівщини посилено контролювала обіг піротехнічної продукції

16.01.2013   10:27

Багаторічний досвід показує, що найбільша кількість травмованих неякісною піротехнікою припадає на Новорічні та Різдвяні свята, тому аби вберегти здоров'я а подекуди й життя громадян, міліція з 20 грудня 2012 року по 15 січня 2013 року на теренах області провела комплекс заходів, покликаних активізувати контроль за обігом піротехнічної продукції.

В ході профілактичної операції було виявлено 40 фактів порушень правил реалізації піротехнічних виробів, за якими 40 осіб притягнено до адміністративної відповідальності. З них 2 протоколи за статтею 195*6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил реалізації, зберігання піротехнічної продукції) складено на суб'єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензії МВС України та 38 адміністративних протоколів складено за торгівлю без ліцензії МВС України.

За даними фактами у порушників чинного законодавства вилучено майже 10 тисяч піротехнічних виробів загальною вагою близько 100 кілограмів на суму майже 31000 гривень. Всього перевірено 771 ринок (стихійний), інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції.

Так, дозвільною системою УМВС України в Чернігівській області спільно з дозвільною системою Чернігівського РВ в ході проведення перевірки умов і правил провадження діяльності з реалізації піротехнічної продукції товариством з обмеженою відповідальністю, розташованого в Новоселівці Чернігівського району, за порушення правил реалізації та зберігання вилучено 41 салютну установку вагою близько 50кг. Складено адміністративний протокол за статтею 195*6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил реалізації, зберігання піротехнічної продукції) - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

 Співробітниками Городнянського РВ під час відпрацювання місцевого ринку було виявлено реалізацію піротехнічних виробів жителем Городні, у якого вилучено 230 піротехнічних виробів. Складено адміністративний протокол за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання ) - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Працівники міліції в Ніжині на Ніжинському колгоспному ринку виявили реалізацію піротехнічних виробів двома місцевими жителями, у яких вилучено 1117 піротехнічних виробів загальною вагою близько 8,5кг. Складено два адміністративні протоколи за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання).
 

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини