Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 08:16:26

Під час Новорічних та Різдвяних свят міліція Чернігівщини посилено контролювала обіг піротехнічної продукції

16.01.2013   10:27

Багаторічний досвід показує, що найбільша кількість травмованих неякісною піротехнікою припадає на Новорічні та Різдвяні свята, тому аби вберегти здоров'я а подекуди й життя громадян, міліція з 20 грудня 2012 року по 15 січня 2013 року на теренах області провела комплекс заходів, покликаних активізувати контроль за обігом піротехнічної продукції.

В ході профілактичної операції було виявлено 40 фактів порушень правил реалізації піротехнічних виробів, за якими 40 осіб притягнено до адміністративної відповідальності. З них 2 протоколи за статтею 195*6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил реалізації, зберігання піротехнічної продукції) складено на суб'єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензії МВС України та 38 адміністративних протоколів складено за торгівлю без ліцензії МВС України.

За даними фактами у порушників чинного законодавства вилучено майже 10 тисяч піротехнічних виробів загальною вагою близько 100 кілограмів на суму майже 31000 гривень. Всього перевірено 771 ринок (стихійний), інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції.

Так, дозвільною системою УМВС України в Чернігівській області спільно з дозвільною системою Чернігівського РВ в ході проведення перевірки умов і правил провадження діяльності з реалізації піротехнічної продукції товариством з обмеженою відповідальністю, розташованого в Новоселівці Чернігівського району, за порушення правил реалізації та зберігання вилучено 41 салютну установку вагою близько 50кг. Складено адміністративний протокол за статтею 195*6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил реалізації, зберігання піротехнічної продукції) - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

 Співробітниками Городнянського РВ під час відпрацювання місцевого ринку було виявлено реалізацію піротехнічних виробів жителем Городні, у якого вилучено 230 піротехнічних виробів. Складено адміністративний протокол за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання ) - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Працівники міліції в Ніжині на Ніжинському колгоспному ринку виявили реалізацію піротехнічних виробів двома місцевими жителями, у яких вилучено 1117 піротехнічних виробів загальною вагою близько 8,5кг. Складено два адміністративні протоколи за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання).
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

Поліція Чернігівщини шукає свідків ДТП між Меною та Корюківкою

Поліція Чернігівщини шукає свідків ДТП між Меною та Корюківкою 07:58

Поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинула людина.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:52

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 вересня по 8:00 22 вересня 2021 року

22 вересня - який день сьогодні?

22 вересня - який день сьогодні? 07:47

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави, в світі - екологічні - День без автомобіля, День захисту слонів і День носорога. Також сьогодні День хоббіта, День бізнес-леді, День Лади, язичницьке свято Мабон, день осіннього рівнодення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини