Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 14:53:56

За добу внаслідок необережності при курінні загинули 2 людини

11.01.2013   12:11

10 січня о 08:00 у Коропському районі до служби цивільного захисту надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в смт Понорниця по вул. Коцюбинського. За викликом на місце події оперативно прибула селищна місцева пожежна команда, яка через пів години ліквідувала горіння.

Під час гасіння в будинку виявлено тіло 61-річного власника оселі. Вогнем знищено ліжко, частину підлоги біля нього та пошкоджено шафу з одягом. Причиною лиха послужила необережність чоловіка під час куріння.  

Цього ж числа з аналогічної причини сталася пожежа у Чернігові по провулку

1-го Травня в одній з квартир приватного житлового будинку на чотири входи. Повідомлення про подію надійшло по лінії екстреного виклику "101" о 20:48. Коли через 6 хвилин на місце пожежі прибули рятувальники,  палала більша частина квартири й вогонь вирвався на дах будинку.

Створилася загроза сусіднім трьом квартирам та розташованому поруч ще одному будинку. Завдяки професійним діям і зусиллям 4-х відділень пожежно-рятувальних підрозділів міста, горіння було остаточно ліквідовано майже за півтори години й врятовано інші помешкання.

В ході гасіння виявлено тіло 28-річного сина власниці квартири з вини якого саме й сталася пожежа. Вогнем знищено близько 70-ти кв. м покрівлі будинку, приміщення кухні, санвузла, прихожої та одної з двох кімнат квартири.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини