Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 11:16:46

Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

11.01.2013   09:11

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 10 січня по 08 годину 11 січня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Загинуло 4 людини.

1. Пожежа в житловому секторі Коропський р-н, смт Понорниця О 08 год. 00 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено ліжко, пошкоджено підлогу. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1951 р.н. Ймовірна причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 1000 грн. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучались.

2. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Шевченка Ймовірно в ніч з 7 на 8 січня сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено постільні речі. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучались. На місці пожежі виявлені тіла гр. Л., 1965 р.н., та гр. Б., 1979 р.н.

3. Пожежа в житловому секторі Прилуцький р-н, с. Переволочна О 14 год. 55 хв. сталася пожежа житлового. Вогнем знищено перекриття на площі  3 кв. м. Збиток - 3 500 грн. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, пров. І Травня О 20 год. 48 хв. в житловому будинку сталася пожежа в одній з квартир. Вогнем знищено покрівлю на площі 70 кв. м, перекриття на площі 40 кв. м, пошкоджено стіни та домашні речі. Причина - необережність під час куріння. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло сина господарки Ф., 1984 р.н. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.


Інші повідомлення:

Станом на 06 год. 00 хв. 11 січня 2013 року для розчистки автодоріг на території області задіяно 7 одиниць спеціальної техніки та 17 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.