Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 01:29:10

У грудні через порушення природоохоронного законодавства припинено діяльність 9 підприємств на Чернігівщині

10.01.2013   12:06

За порушення природоохоронного законодавства у грудні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 9-ти об’єктів:

– Експлуатацію котла на твердому паливі КСТГ-50 для опалення адмінбудівлі, зварювального поста сільськогосподарського виробничого кооперативу “Полісся”;
– Діяльність стаціонарного джерела викидів забруднюючих речовин в атмосфе6рне повітря (сушарка М-819) СТОВ “Богданівське”;
– Діяльність автозаправної станції ТОВ “Саксесс”;
– Діяльність установки по утилізації ртутьвмістних ламп ПАТ “Чернігівське Хімволокно”;
– Діяльність стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (котел на твердому паливі, повітронагрівачі рідкопаливні марки Master WA33 (2 шт.), апарат зварювальний) ТОВ “Підприємство “Енергія”;
– Діяльність ТОВ “Підприємство “Енергія”;
– Діяльність ТОВ “Едванс”;
– Діяльність, яка призводить до утворення відходів, ТОВ ім. Попудренко;
– Діяльність, яка призводить до утворення відходів Прилуцької філії ПАТ “Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту”.

Підприємствами та організаціями порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про охорону атмосферного повітря”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” та “Про відходи”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 7904 одиниці пересувних транспортних засобів та 2934 вагони.

Здійснено екологічний контроль 15227,6 тон вантажів та радіологічний контроль 273525,4 тон вантажів.

Тетяна Войтенко,
головний спеціаліст у зв’язках
з громадськістю та ЗМІ
Держекоінспекції
у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.