Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 01:23:02

Як честь країни врятували

10.01.2013   09:32Агенцiя

«Директор однієї голландської фірми приїхав у Чернігів мінським потягом дуже рано, — розповідає Сергій Самоненко, директор крохмального заводу. — Ми його зустріли з потяга о пів на п’яту ранку і поселили в готель, щоб трохи подрімав».

руки

руки

Голландець лише за кілька годин зрозумів, що забув у вагоні портфель. А в ньому — п’ять тисяч євро, документи і, найголовніше для нього, — ноутбук з діловими адресами та матеріалами. Коли С. Самоненко зайшов у номер до гостя, той сидів увесь почорнілий. Він чудово говорить російською, але нині не міг правильно сформулювати фразу: «Не знаю, случилось как...».

Не покладаючи особливих сподівань на знайдення пропажі, Сергій Самоненко все ж звернувся до заступника начальника Чернігівського вокзалу Анатолія Прокопця. І — о, чудо! — портфель уже за годину було знайдено в Києві. Ніхто його не тільки не вкрав, а й навіть не відкрив.

«Коли я сказав це голландцю, — продовжує С. Самоненко — то на власні очі побачив, як росте рейтинг України позицій так на 10. А остаточно він повірив у все це, коли отримав портфель до рук. Тепер зізнається: полюбив українців, як рідних».

Адже гість їхав до країни, в якій у в’язницях сидять політв’язні, ламаються потяги, дороги заметено снігом по кілька діб — і це все правда. Але є в нашій державі й просто чудові люди. На них і тримається Україна.
Чернігів.


http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=277254

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.