Вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойову частину ворожого ударного безпілотника
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклик за фактом виявлення нерозірваної бойової частини ворожого ударного безпілотника, збитого Силами оборони України у Ніжинському районі.
До поліції надійшла інформація, що на відкритій місцевості неподалік одного з населених пунктів Ніжинського району виявлено збитий ворожий ударний БПЛА. Його бойова частина не здетонувала, тож фахівці вибухотехнічної служби поліції у безпечний спосіб вилучили її, а потім транспортували для подальшого знищення.

Поліція нагадує громадянам про необхідність бути надзвичайно обережними при виявленні будь-яких боєприпасів чи підозрілих предметів. Категорично забороняється торкатися предмета та пересувати його! Також пильно слідкуйте за тим, аби цієї заборони дотримувалися діти.
У випадку виявлення снарядів, мін, гранат, частин безпілотників, ракет чи їх елементів, а також будь-яких інших вибухонебезпечних предметів, негайно повідомте поліцію за телефоном 102, військових, ДСНС або органи місцевої влади.
Пам’ятайте: самостійні спроби огляду чи переміщення таких об'єктів можуть бути смертельно небезпечними!
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.