Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 21:37:29

Рада Розвитку Чернігівської громади отримала набір техніки в межах проєкту «Життєздатність+»

17.04.2025   14:05Агенцiя

Рада розвитку Чернігівської громади отримала набір техніки в межах проєкту «Життєздатність+: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни».

Рада розвитку громади — це платформа для діалогу та співпраці між представниками місцевої влади, громадських організацій і бізнесу. Вона працює над ініціативами, які допомагають зміцнювати громаду, підтримувати її мешканців, зокрема внутрішньо переміщених осіб, і створювати можливості для сталого розвитку.

Отриманий набір техніки стане додатковим ресурсом для роботи Ради, що сприятиме ефективнішій реалізації важливих ініціатив і розширенню можливостей громади.

Проєкт фінансується Німецьким банком розвитку KfW від імені Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) і впроваджується Представництвом МОМ в Україні.

                                             

 

За повідомленням відділу міжнародних відносин та інвестицій міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини