Чернігів офіційно долучився до французького проєкту «Стійкість»: делегація міської ради – на відкритті
11 квітня в Києві відбулася офіційна церемонія відкриття проєкту «Стійкість», що реалізується французькою агенцією з міжнародного технічного співробітництва Expertise France in Ukraine за підтримки уряду Франції.
Участь у заході взяли представники структурних підрозділів Чернігівської міської ради: начальниця відділу міжнародних відносин та інвестицій Наталія Хольченкова, начальник управління освіти Василь Білогура, директорка департаменту соціальної політики Ірина Марчук та начальниця служби у справах дітей Олена Зінченко.

Під час зустрічі обговорили ключові напрями та механізми реалізації проєкту, зокрема в місті Чернігові.
Нагадаємо, що проєкт «Стійкість» впроваджується в Чернігівській області в межах всебічної підтримки від уряду Франції. Його реалізація триватиме до кінця 2026 року й охоплює два основні компоненти:
соціальний — спрямований на підтримку вразливих верств населення, зокрема дітей з інвалідністю;
освітній — передбачає оновлення змісту та форм навчання у сфері професійно-технічної освіти.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.