У січні-лютому 2025 року платниками Чернігівщини сплачено 6,3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-лютому 2025 року сплачено 4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 29,7 відс. (на 915 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
Єдиного соціального внеску надійшло 2,3 млрд гривень (зростання на 34,3 відс.). Про це повідомила в .о. начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Рубан.
До державного бюджету спрямовано 2,3 млрд грн, що становить 58,6 відс. загальної суми сплачених податків. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1,5 млрд грн (64,8 відс. надходжень до державного бюджету), податку на додану вартість – 549 млн грн (23,4 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 140 млн грн (6 відс.) та податку на прибуток – 88 млн грн (3,8 відс.).
До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків забезпечено 1,7 млрд грн (41,4 відс. в загальній сумі надходжень), в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 930 млн грн (56,2 відс. в загальнообласній сумі надходжень до місцевих бюджетів), єдиного податку – 387 млн грн (23,4 відс.), податку на майно – 190 млн грн (11,5 відс.).
За січень - лютий 2025 року найбільшу частку у надходженнях податків, зборів та платежів до зведеного бюджету Чернігівської області становить сплата суб’єктами господарювання по таких галузях:
- державне управління, оборона, охорона правопорядку, освіта та охорона здоров’я – 35 відс.;
- сільське та лісове господарство – 17,9 відс.;
- переробна промисловість – 8,9 відс.;
- оптова і роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів – 7,6 відс.;
- добувна промисловість – 4,2 відс.;
- діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води – 3,8 відс.;
- будівництво – 2,2 відсотки.
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за належне виконання своїх обов’язків щодо сплати податків до бюджетів та єдиного внеску, навіть за несприятливих умов для ведення бізнесу під час воєнного стану.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression