У лікарнях Чернігова та області — дефіцит донорської крові 1+, 2+/-, 3+ та 4+ груп
Якщо вам є 18 років, ви важите не менше 50 кг та не маєте хронічних захворювань, реєструйтеся на ДонорUA та здавайте кров. Кожна донація рятує до трьох життів! В особистому кабінеті ви одразу побачите, де здати кров у вашому місті.
«Поки ми читаємо про обіцянки припинення вогню, наші військові продовжують ризикувати життям на всіх ділянках фронту, а цивільні потерпають від російських ракет і дронів. Тому передусім ми самі маємо подбати про свій порятунок, у тому числі — регулярно здавати кров для тих, хто найбільше її потребує. Це безцінна допомога, адже кров ніде не виготовляється і не продається — лише ми самі можемо нею поділитися», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:25
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
13 листопада: цей день в Україні і світі 09:04
День 1358 Російська агресія - Day 1358 Russian aggression
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.