Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 22:42:22

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

10.02.2025   15:26Агенцiя

Чернігівська ОДА оголосила конкурс на перевезення пасажирів за 14 автобусними маршрутами області, який відбудеться 11 березня 2025 року.

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Чернігів – Талалаївка, Бобровиця – Чернігів ч/з Марківці, Короп – Чернігів, Чернігів – Вербівка, Чернігів – Ловинь, Ніжин – Варва, Бахмач – Чернігів, Борзна – Чернігів ч/з Комарівку, Чернігів – Деснянка, Ніжин – Шатура, Ніжин – Переходівка, Батурин –Чернігів, Чернігів – Городня та Чернігів – Ріпки.

Конкурс відбудуться 11 березня 2025 року о 10:00 у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал.№ 1.

Документи на конкурс приймаються до 25.02.2025 включно за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11, каб. №1, приймальня Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Чернігівської області вийшло 06.02.2025 № 6/2011 у обласній газеті «Вісник Ч».

Звертаємо увагу про підвищення вимог до транспортних засобів за параметрами пасажиромісткості, комфортності, технічних та екологічних показників.

Ознайомитись з переліком необхідних та рекомендованих документів для подання на участь у конкурсі та отримати зразки документів можна на веб-сайті: http://cg.gov.ua, рубрика Поточна діяльність/ Оголошення.

За повідомленням Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку
 та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини