Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 02:17:57

Чернігівська поліція затримала двох зловмисників, які погрожували розправою військовослужбовцям

07.02.2025   15:55Агенцiя

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом погрози фізичною розправою військовослужбовцям ТЦК та СП. Обох зловмисників оперативно розшукали і затримали.

Ввечері 5 лютого до поліції надійшла інформація про те, що в одному з селищ Чернігівського району невідомі чоловіки поводяться агресивно та вчинили конфлікт з військовослужбовцями, погрожували їм фізичною розправою, розбили мобільний телефон одного з військових, після чого автомобілем втекли з місця події.
Поліцейські негайно відреагували та оперативно розшукали причетних до злочину – їх затримали в порядку статті 298-2 Кримінального процесуального кодексу України.
Двом зловмисникам слідчі Чернігівського райуправління поліції повідомили про підозру у злочині, передбаченому статтею 350 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо службової особи).

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини