Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 18:24:17

Чернігівці, будинки яких постраждали від ракетних ударів 3 січня, почали отримувати матеріальну допомогу з міського бюджету

23.01.2025   12:07Агенцiя

Одноразову матеріальну допомогу отримають 18 власників житлових будинків приватного сектору, по якому було завдано ракетних ударів армією російської федерації 3 січня 2025 року.

Відповідне рішення погоджено на засіданні виконавчого комітету 22 січня.

Загальна сума виплат із бюджету Чернігівської міської територіальної громади складає 260 тисяч гривень. Кошти розподілені наступним чином (відповідно до Програми одноразової матеріальна допомоги мешканцям міста Чернігова – власникам приватних житлових будинків (змін до Програми від 1 червня 2023 року):

    40 тисяч гривень – двом власникам зруйнованих будинків;
    20 тисяч гривень – двом власникам будинків із суттєвими пошкодженнями;
    10 тисяч гривень – 14 власникам будинків, яким завдано легких пошкоджень.

Усього внаслідок ракетних ударів 3 січня було зруйновано два приватних будинки та ще 69 зазнали різного ступеня пошкоджень. Комісія, яка здійснює візуальне обстеження, оглянула всі пошкоджені об'єкти. Станом на 21 січня було складено 52 акти, з яких 40 вже видано власникам будинків. Вони необхідні для отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету та компенсації у межах державної програми «єВідновлення».

Всі власники зруйнованих/пошкоджених домогосподарств мають право на отримання матерільної допомоги з міського бюджету. Для цього їм необхідно звернутися за адресою вул. Шевченка, 9 у м. Чернігові.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини