Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 04:02:31

Ветеран із Ніжина за грантові кошти відкрив шиномонтаж і розширив послуги діючого СТО

21.01.2025   14:52Агенцiя

Олександр Захаров захоплювався автомобілями змалечку. Це передалося йому від тата, який все життя пропрацював за кермом.

 Ази автомайстерності чоловік освоював спочатку під батьковим керівництвом, потім самостійно. Починав працювати найманим працівником, і потихеньку, маленькими кроками йшов до своєї мрії – відкриття власної СТО. Зважився на це півтора роки тому, після служби в ЗСУ.

У 2022 році Олександр, як і чимало наших земляків, добровільно пішов боронити країну. Під час активних бойових дій на Чернігівщині служив у Ніжині, потім на Донеччині. Внаслідок отриманого поранення був демобілізований. Нині він – ветеран війни, має інвалідність.

Після пережитого чоловік не занепав духом, а поринув у роботу, відкрив СТО, і справи пішли. Кілька місяців напруженої роботи довели: треба розширюватися, збільшувати потужності, наймати на роботу працівників.

Щоб закупити потрібне обладнання для майбутнього шиномантажу підприємець скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав 500 тис. гривень. За ці кошти придбав підіймач для авто, шиномонтажний та балансуючий станки, компресор. Тепер на СТО черга з охочих відремонтувати свого «залізного коня» чи отримати послуги з шиномонтажу.

«Автомобілі на сьогодні вже не розкіш, і вони ламаються, тому роботи вистачає. А от працівників важко знайти, адже багато тямущих хлопців нині в ЗСУ», - говорить Олександр.

Та й з цим завданням чоловік впорався: знайшов собі помічників і працевлаштував двох людей. До речі, це є обов’язковою вимогою грантової програми.

У планах Олександра придбати власне приміщення, адже працює він поки що в орендованому, та надалі розвивати свій бізнес.

Щоб дізнатися більше про можливості для започаткування та розвитку власної справи, звертайтеся до офісів «Зроблено в Україні», які діють на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40; т. 0800-600-54) та Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46; т. 0462-97-62-85).

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини