Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 17:03:00

Артисти філармонійного центру привітали з іменинами Тетян

16.01.2025   15:47Агенцiя

Традиційно у січні колективи та солісти Чернігівського обласного філармонійного центру вітають з іменинами Тетян. 15 січня 2025 року вони подарували глядачам, а найперше — іменинницям, концертну програму “Зіркова віхола”, присвячену дню Тетяни.

Свята Тетяна з древності була символом незламності і відданості правому ділу. Вшанування її подвигу — це й привід нагадати про щоденний подвиг нинішніх Героїв, які боронять свою країну від рашистського нелюда. “Ми співаємо: крізь сльози, біль, втрати ми намагаємося підтримати один одного і подарувати якомога більше позитивних емоцій, які так необхідні кожному”, – каже про теперішні часи режисерка і авторка проєкту Тетяна Олійник.
Популярні композиції вітчизняних та зарубіжних авторів, українські народні твори у зимовий вечір глядачам дарували Академічний народний хор на чолі із заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Коцуром, солісти філармонійного центру — заслужений артист України Сергій Сулімовський, Марина Маккей, Яна Сидоренко, Богдан Тонкошкурий, Ілля Латиш, Світлана Примак, Анна Михневич,  Дар'я Михневич, Ніна Коцур, Ксенія Трубіна, Тетяна Олійник, артисти Театру танцю “Екватор” (художній керівник –- Катерина Велика).
Провела концерт Тетяна Олійник.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
 

Останні новини Чернігівщини

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини