Поліція Чернігівщини скерувала до суду кримінальне провадження щодо посадовця виконавчої служби, викритого на хабарі
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо чиновника, який за неправомірну вигоду обіцяв видалити водія-далекобійника з реєстру боржників задля безперешкодного виїзду за кордон.
Нагадаємо, слідство встановило, що 33-річний чиновник виконавчої служби систематично вимагав хабарі за «допомогу» у закритті виконавчих проваджень. Так, зловмисник здійснював виконавче провадження щодо чоловіка, який мав заборгованість та перебував у реєстрі боржників. Цей чоловік повідомив посадовцю, що працює водієм вантажного автомобіля і здійснює міжнародні перевезення, тому потребує вільного виїзду за межі України.
Після отримання цієї інформації, чиновник став систематично вимагати хабарі у водія вантажівки, обіцяючи натомість закрити виконавче провадження та видалити чоловіка з реєстру боржників, повернувши йому можливість безперешкодного перетину кордону.
У листопаді 2024 року поліцейські затримали чиновника у порядку статті 208 КПК під час отримання ним чергової неправомірної вигоди у сумі 18 тисяч гривень.
Наразі слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Згідно з нею, фігуранту загрожує позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом передано прокуророві Чернігівської обласної прокуратури для скерування до суду.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.